TOBY ALDERWEİRELD’DEN KORONAVİRÜS HASTALARINA TABLETBetpas326.com

supertotobet0357.com son güncel giriş adresi bu belirlendi.

Tottenham’ın Belçikalı savunmacısı Toby Alderweireld, koronavirüs nedeniyle aileleriyle görüntülü konuşmaya ihtiyacı olan hastalara onlarca tablet alacağını duyurdu.

İngiltere’de hükümetin, virüsün yayılmasını önlemek adına evlerden çıkmama tavsiyesi aşaması sonrası sokağa çıkma yasağı geldi ve birçok insan sevdikleriyle de zaman geçiremez oldu.

Bunun sonucunda Alderweireld, Twitter hesabından yayınladığı video ile insanların tavsiyelere uymasını ve mümkün olduğunca izole kalmalarını önerdi.celtabet önerdiğimiz bir sitedir.

“UMARIM HERKES DEVLETİN ÖNLEMLERİNİ UYGULAR”

Belçikalı yıldız, “Umarım herkes, koronavirüsün daha fazla yayılmasını durdurmak adına hükümetin önlemlerini uygular.” dedi.

Virüsün yarattığı ihtiyaçlara dikkat çeken Alderwireld, “Virüs özellikle kişisel iletişim gibi birçok ihtiyaç yaratıyor. İnsanlar hastalandığında, arkadaşlarını ve ailelerini göremiyorlar. Bu yüzden planım hastane ve bakım evlerinde kullanılmak üzere düzinelerce tablet satın almak. Böylece insanlar, bu zor dönemden geçerken sevdikleriyle ve arkadaşlarıyla görüntülü sohbet edebilirler.” ifadelerini kullandı.CELTABET 155

celtabet kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. celtabet 155 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *