DENİZLİSPOR’DA KOMBİNE BİLET SATIŞLARI BAŞLADIDenizlispor’da kombine bilet satışlarına başlanırken, ilk kombine biletleri Denizli Valisi Abdülkadir Demir ve Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan aldı.

TFF 1. Lig ekiplerinden Denizlispor yeni sezon hazırlıkları Bolu‘da devam ederken, Yeşil siyahlı yönetim kombine bilet satışlarının başladığını açıkladı. Kombine bilet satışları ile ilgili Denizlispor Başkanı Süleyman Urkay ve yönetim kurulu üyeleri Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde basın toplantısı düzenledi. Denizli Valisi Abdülkadir Demir ve Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan’ın da katıldığı toplantıda, kulüp başkanı Süleyman Urkay ilk kombine biletleri alan Vali Demir ve belediye başkanı Zolan’a biletlerini teslim etti. Yeni sezon kombine satışlarına başladıklarını belirten Denizlispor Başkanı Süleyman Urkay, “Bugüne kadar olduğu gibi yine Denizli Valisi ve Denizli Belediye Başkanı desteklerini sürdürüp, gönüllü olarak kampanyadan ilk bileti aldılar. Kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. Denizlispor taraftarlarını bize destek vermeye ve kombine bilet almaya davet ediyorum” dedi.celtabet önerdiğimiz bir sitedir.

Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Süleyman Urkay başkanlığındaki yönetimin fedakarca davranıp Denizlispor’a hizmet için görev aldığını belirterek, “Denizlispor, Denizli’nin markası. Biz bugüne kadar görev alan herkese destek verdik. Bundan sonra da bu desteğimiz sürecek. Denizlispor sadece Denizlispor yönetimine, belediyeye veya valiliğe bırakılamaz. Bu yükün altından gelmek için herkes elinden geleni yapmalı. Maddi olarak destek veremeyenler manevi olarak destek vermeli. Herkesin Denizlispor’a vereceği bir katkı vardır. İnşallah Denizlispor yeni sezonda iyi işler yapar ve hak ettiği yere gelir” dedi.

Denizli Valisi Abdülkadir Demir ise, göreve geldikleri günden beri Denizlispor ile ilgili her çalışmaya katıldıklarını belirterek, “Valiler bu işlere pek girmez ama Denizli’yi ilgilndiren her şey bizi de ilgilendirir. Denizli Belediye Başkanı bugüne kadar bu kulübe büyük destek verdi. Kendisine teşekkür ederim. Denizlispor bu şehrin takımı. Eleştiri yapılsın, yanlışlar söylensin ancak destek esirgenmesin. Denizli bir çok alanda Türkiye’de örnek illerden biri. Denizlispor’un başarısız olmasını kimse kabul etmez. Yeni sezonda Denizlispor’a başarılar dilerim” dedi.

Öte yandan Denizlispor yönetim kurulu 1.2 milyon TL gelir beklediği yeni sezon kombine bilet fiyatlarını açıkladı. Kulüp binası yanı sıra, AVM’lerden de temin edilebilecek kombine fiyatları şöyle: VIP: 2.000 TL, Gold Kart: 1.000 TL, kapalı tribün 200 TL, maraton tribün 100 TL.

Kaynak: İHACELTABET 155

celtabet kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. celtabet 155 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *