BETPARK194.COM SON ADRESİ MİBetpark194.com

supertotobet 0357 yeni giriş adresini kullanarak siteye anında erişim sağlayabilirsiniz.

Başakşehir Futbol Kulübü başkanı Göksel Gümüşdağ’ın koronavirüs testi pozitif çıktı. Öte yandan Beşiktaşlı futbolcu Burak Yılmaz, yaptığı paylaşımda Göksel Gümüşdağ’ın koronavirüse yakalandığını doğrulayan bir paylaşım yaptı.

Koronavirüs (Covid-19) semptomları gösteren Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, testinin negatif çıkmasına rağmen tedbir amaçlı olarak hastaneye kaldırılmıştı… Beşiktaş ve Milli Takımımızın yıldız isimlerinden Burak Yılmaz, Twitter hesabından corona virüsü salgınıyla ilgili açıklama yayınladı. Burak Yılmaz, Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak’a geçmiş olsun dileklerini iletirken, Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ’ın da testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Burak Yılmaz’ın Instagram hesabından yaptığı corona virüsü açıklaması şu şekilde:celtabet önerdiğimiz bir sitedir.

Tüm dünyayı etkisine alan Covid-19 virüsü ile biz de Milletçe mücadele etmekteyiz. Hepimiz aynı takımdayız ve en zayıf halkamız kadar güçlü bir zincir olduğumuzu unutmadan yetkililerin tüm tavsiyelerini uygulamaya devam etmekteyiz. #evdekalıyoruz ve #evdehayatvar diyoruz. Bu virüs nedeni ile kayıplarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.
Asıl önemi çok olan olanın ise tüm tedbirlere rağmen bu virüse yakalanmamız halinde dahi ümitsizliğe kapılmadan onu yeneceğimizi hiçbir zaman aklımızdan çıkarmamak olduğunu düşünüyorum.

Benim yakın çevremde Fatih Hocam, Göksel abim, Abdürrahim abim ve Şükran ablam bu virüsü yenmek üzere. Çok yakında güzel haberlerini bizlerle paylaşacaklar bundan eminim.

Biz Millet olarak bu güne kadar inandığımız her şeyi başardık. Yine başaracağız.

BİR AÇIKLAMA DA MUSTAFA CENGİZ’DEN

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz düzenlediği basın toplantısında ”Keşke Abdurrahim bey, hanımı, oğlu, Fatih hocam, Göksel bey ve eşi, Yusuf bey hastalanmasaydı da biz hiç puan alamasaydık… ” ifadelerini kullanarak haberi doğrulamış oldu.

Fatih Terim’in son durumu ne? Kızı Buse Terim Bahçekapılı sağlık durumunu açıkladıCELTABET 155

celtabet kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. celtabet 155 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

2 Responses

  1. memnun says:

    Superbahis357.com da ilgilendiği 31 yaşındaki oyuncunun, orta sıralar için mücadele eden

  2. transfer says:

    Betpas330.com Kupası bulunan Ender Konca, o efsane günleri AKŞAM’a anlattı: “Futbol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *